Z-LASIK PREMIUM

FEMTOSEKUNDOVÝ LASER

je dvoufázová metoda využívající femtosekundový i excimerový laser

Z-Lasik je nejrychlejší, nejjemnější a nejpřesnější femtolasiková laserová operace současnosti.

Metoda v sobě spojuje laserovou úpravu rohovky s použitím dvou druhů laseru - femtosekundového a excimerového. Je určena pro korekci:
 • krátkozrakosti,
 • dalekozrakosti,
 • astigmatismu.

VÝHODY OPERACE METODOU Z-LASIK:

 • zákrok je bezbolestný
 • probíhá v místním znecitlivění
 • díky vyšší energii je laser šetrnější vůči rohovce a předchází pooperačním zánětem očí
 • operace trvá přibližně 30 minut
 • krátká doba rekonvalescence
 • nižší riziko nežádoucích vedlejších účinků jako suché oči či zhoršené noční vidění
 • stabilizované vidění po 2-3 měsíců od operace.

PRO KOHO JE OPERACE METODOU Z-LASIK VHODNÁ

Operace metodou Z-Lasik je vhodná pro všechny pacienty s krátkozrakostí, astigmatismem a dalekozrakostí, kteří splňují požadavky:

 • minimální věk 18 let
 • žádná vážná infekce nebo úraz oka za poslední rok
 • žádné autoimunitní onemocnění, jako je např. Sjogrenův syndrom, Lupus a jiné
 • nesmí mít herpetické onemocnění rohovky, ani v minulosti
 • nesmí mít syndrom suchého oka
 • žádné jizvy na rohovce
 • normální anatomické poměry okolí oka a očnice
 • věk do 40 let, u starších je vhodný pouze v případě, že se jedná o dioptrickou vadu zhoršující vidění na dálku
 • všichni kandidáti musí být poučeni o rizikách a mít realistická očekávání výsledku jaký lze v daném případě dosáhnout
 • operace se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. Vhodnost pacienta na operaci posoudí až lékař po komplexním očním vyšetření.
 • 1 Znecitlivění oka
 • 2 Vytvoření a odklopení lamely rohovky
 • 3 Korekce dioptrické chyby
 • 4 Přiklopení lamely rohovky
 • 5 Nasazení ochranné kontaktní čočky
ranaelementlaserskalpellaserzlasiksosovkadropeyeareapinzetapocket

První krok

Před zahájením samotného zákroku vaše oko znecitlivit anestetickými očními kapkami.

Přejít na krok 2
Alcon EX 500, 1050HZ
ALCON EX 500, 1050HZAlcon

Alcon EX 500, 1050HZ

Excimerový WaveLight® laser je nejrychlejším refrakčním laserem. Je postaven na vyzkoušené excimerové technologii, WaveLight® EX500 excimer Laser, čímž představuje další skok vpřed v rychlosti a přesnosti v laserové refrakční chirurgii. Tyto jeho unikátní vlastnosti jsou předpokladem pro bezpečné a trvalé odstranění dioptrií.

ZIEMER FEMTO LDV CRYSTAL LINE
ZIEMER FEMTO LDV CRYSTAL LINEZiemer

ZIEMER FEMTO LDV CRYSTAL LINE

Femtosekundovým laserem od švýcarského výrobce Ziemer Group představuje novou generaci femtosekundového laseru. Dokážeme nim korigovat krátkozrakost, astigmatismus a dalekozrakost.

FEMTO LDV Crystal line je 10- až 100-krát rychlejší a jemnější než ostatní existující systémy, zajišťuje také velmi rychlou rekonvalescenci a bezbolestné pooperační období.

RIZIKA A OMEZENÍ

Metoda Z-Lasik snižuje pravděpodobnost výskytu nežádoucích účinků, přesto však může dojít k přechodnému snížení tvorby slz. Tato pooperační komplikace se řeší aplikací umělých slz. Několik dní po operaci by se pacienti měli vyhnout kontaktním sportem, plavání, návštěvě sauny či solária.

V individuálních případech může dojít k nedostatečné či naopak přílišné korekci oční vady. Tyto odchylky je však už pár týdnů po operaci možné dokorigovat v rámci naší doživotní záruky.

Kompletní průběh operací

euro
Cena Z-Lasik Premium:14 490/ oko
Objednejte se ješte dnes Máte o operaci zájem? Rádi Vás vyšetříme a poskytneme konzultaci.

Naši spokojení klienti

Maxime Fortier

útočník hokejového týmu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier
útočník hokejového týmu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadské hokejové reprezentace mistrovství světa hokejové 17-tky a 20-tky, hráč kanadské ligy QMJHL i zámořských lig ECHL a AHL

Během bojů o místenku do play off zápasů nadnárodní evropské ICE hokejové ligy podstoupil na naší oční klinice útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovou operaci očí metodou Z-LASIK Z 3D, která je nejnovější metodou v oblasti refrakční chirurgie a koriguje krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus. Už druhý den po zákroku Maxime trénoval na ledě se svými spoluhráči. Maximovi děkujeme, že svěřil svůj zrak do rukou našich odborníků a přejeme mu ještě mnoho vstřelených gólů!
Více informací
Maxime Fortier

Oliver Ekman Larsson

kapitán švédské hokejové reprezentace Mistrovství světa v ledním hokeji 2019, obránce a kapitán hokejového klubu NHL Arizona Coyotes v sezóně 2018/2019

Oliver Ekman Larsson
Během Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 (MS) naši oční kliniku navštívil kapitán švédského hokejového týmu Oliver Ekman Larsson. Účastník elitního týmu MS navštívil naši kliniku kvůli akutnímu očnímu problému, který jsme mu pomohli v krátkém čase vyřešit. Mimochodem, jeden ze čtyř gólů Švédska na šampionátu vstřelil právě on a to pouze den po ošetření na naší klinice. Olivere, děkujeme za důvěru a přejeme hodně hokejových úspěchů!
Více informací
Oliver Ekman Larsson

Vanda Kozáková a Dominika Drobná

basketbalové reprezentantky

Vanda Kozáková a Dominika Drobná
Basketbalové reprezentantky Vanda Kozáková a Dominika Drobná podstoupily na naší klinice nejmodernější, bezbolestný laserový zákrok metodou Relex Smile 3D. Dívkám děkujeme za důvěru a věříme, že s ostrým zrakem dosáhnou ještě lepší sportovní úspěchy. Držíme palce!
Více informací
Vanda Kozáková a Dominika Drobná

Richard Pánik

hokejista, Arizona Coyotes

Richard Pánik
Richard v současnosti působí jako útočník v klubu Arizona Coyotes. Richard u nás podstoupil operaci očí nejmodernější metodou Relex Smile 3D, kterou jsme ho zbavili dioptrií do dálky. Děkujeme Richardovi za důvěru a přejeme mnoho sportovních úspěchů s ostrým zrakem!
Více informací
Richard Pánik

Jurij Medveděv

fotbalový obránce, ŠK Slovan

Jurij Medveděv
Jeden den operace, druhý den už opět na fotbalovém trávníku. Přesně takto vypadaly dva po sobě jdoucí dny v Jurijovém životě. Jeden den navštívil oční kliniku iClinic, kde mu náš pán doktor Ivo Ďurkovič odstranil refrakční vadu pomocí nejnovější bezbolestné metody Relex SMILE. Díky tomu, že tato metoda je bez potřeby rekonvalescence, mohl již druhý den po zákroku opět "zařezávat" na fotbalovém trávníku. Juriji, děkujeme za důvěru a přejeme hodně sportovních úspěchů.
Více informací
Jurij Medveděv

Michal Valent

hokejista HK Nitra

Michal Valent
Michal Valent je výborný hokejový brankář a také účastník finále Tipsport extraligy 2016/2017, ve kterém nastoupil za HK Nitra proti našim beranem z Bystrice. Michal u nás úspěšně absolvoval refrakční operaci Z-Lasik, kterou jsme ho zbavili krátkozrakosti. Tímto Michalovi děkujeme za důvěru a přejeme mu mnoho úspěchů v jeho další hokejové kariéře :)
 
Více informací
Michal Valent
zobrazit všechny reference
 

+ Přidejte svou referenci

PaedDr. Matej Spisiak

PaedDr. Matej Spisiak

Chcel by som sa Vám a aj spolupracovníkom iClinic Bratislava veľmi pekne poďakovať za naozaj profesionálny a najmä ľudský prístup pri riešení môjho problému so...
Helena Dziakova6

Helena Dziakova6

Dobry,chcem sa podelit s mojim dojmom po operacii Z-lasik.V prvom rade priatelskym a vludnym dievcatam co maju na starosti predoperacne veci-ako velmi mily pristup ku vsetkemu,potom Mudr.Durkovicovi za op,a ten pocit ked sa mi uz kazdu chvilu...
Bea Pistekova

Bea Pistekova

Ďakujem za úžastný prístup celého personálu počas predoperačného vyšetrenia, samotnej operácie metódou Z-Lasik, ako aj za kontrolné vyšetrenia. Špičkový...
Ing. Dušan Pisár, 17.1.2018

Ing. Dušan Pisár, 17.1.2018

Z-Lasik v BB 17.1.2018. Hned po operacii som videl ostro. Priatelske dievcata v ordinacii, velmi mila pani doktorka MUDr. Mária Červeňová: " ... sam vidite, ze vidite." Uvolnena atmosfera, profesionalny pristup. Uz cestou...
Igor Jankovic

Igor Jankovic

Dnes 22.09,2017 12:00 som absolvoval operaciu oci a mozem uz teraz vecer povedat ze vidim velmi dobre a pisem bez okuliarov, bez ktorych to do teraz neslo. :). Po operacii drobne skrabanie v ociach asi 3 hod. po zakroku a to je asi vsetko. Dakujem...
Sára Mária Seidlová

Sára Mária Seidlová

Operáciu Relex Smile som podstúpila 22.8.2017, operoval ma MUDr. Ďurkovič, u ktorého som bola dnes, 23.8.2017, na pooperačnej kontrole. Moja krátkozrakosť bola vysokého stupňa (cca -10 dioptrií)...

zobrazit všechny reference

Aké máte ťažkosti?

10 důvodů proč si vybrat právě nás

1. Nejkomplexnější oční klinika na Slovensku
2. Operace šedého zákalu
3. Profesorský tým složený z německých a slovenská lékařů
4. Přesná diagnostika
5. Nejnovější operační technologie
6. Záruka kvality ověřena zkušenostmi
7. Ambulantní péče
8. Bez čekacích lhůt
9. Privátní letecká doprava
10. Oční ambulance

 

Partneři