Blog

aktuality z iClinic

Oslavujeme příchod našeho nového, nejrychlejšího femtosekundového laseru VISUMAX 800

Od Redakce - Medicínsky recenzent: Redakce

V naší klinice iClinic jsme hrdí na to, že jsme lídrem v oblasti nejnovějších technologií. To je důvod, proč inovujeme náš VisuMax 500 na VISUMAX 800.

Oslavujeme príchod nášho nového, najrýchlejšieho femtosekundového lasera VISUMAX 800

Nový laser přináší mnoho pokroků včetně inteligentní robotické asistence, snadného přístupu k pacientovi a digitálně propojeného pracovního toku. Ale myslíme si, že největší výhodou pro naše pacienty je rychlost! Zvýšená frekvence laseru VISUMAX 800 zkracuje čas na vytvoření lentikuly při nové operační metodě ReLEx SMILE PRO méně než 10 sekund!

Jak VISUMAX 800 zlepšuje laserovou operaci očí?
Nejnovější a nejpokrokovější laser refrakční chirurgie ZEISS Visumax 800 je ve skutečnosti ještě rychlejší, než byste očekávali.

To znamená, že nová operační metoda ReLEx SMILE PRO s VISUMAX 800 bude trvat pouhých 10 sekund. Je to něco neuvěřitelné pro chirurgy i pro pacienty. Vše je vlastně hotovo dříve, než stihne lékař cokoli říct.

Zákrok femtosekundovým laserem je rychlý, bezbolestný a bezpečný.

Femtosekundový laser provede většinu zákroku. Během několika vteřin vytvoří v rohovce řez o velikosti pouhých dvou až tří milimetrů. Lékař následně přes tento řez vybere část rohovky ve tvaru malého disku. Tato část obsahuje dioptrie či astigmatismus, které je nutno odstranit. Rohovka tak zůstává pevná a celistvá. Zákrok je velmi šetrný a pacient může večer v den zákroku normálně fungovat. Za sedm dní po operaci může opět sportovat.


Oslavujeme príchod nášho nového, najrýchlejšieho femtosekundového lasera VISUMAX 800


Proč jsme si vybrali laser VISUMAX 800


Jednou z největších obav, kterou mají pacienti při laserové operaci očí, je, zda budou schopni zůstat dostatečně dlouho v klidu, než laser provede operační zákrok. Během laserové operace očí je důležité zůstat skutečně nehybný. Jakýkoli významný pohyb hlavy nebo očí může zabránit tomu, aby laser úspěšně dokončil léčbu. I když 30 vteřin není mnoho, při laserové operaci očí se vám to může zdát jako věčnost! A toto je přesně jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli, že rozšíříme naši „laserovou rodinu“ o VISUMAX 800.

Průběh zákroku ReLEx SMILE PRO s přístrojem VISUMAX 800 přináší komfort nejen pacientovi, ale také samotnému chirurgovi. Ultrazvukové senzory a kamerové systémy pomáhají k určení a uložení pacienta do správné polohy. Díky robotickým ramenům vzniká dostatečný prostor pro oftalmologa pro sledování správnosti a pohodlnosti polohy pacienta a pacientovi dostatečně otevřený prostor pro jeho vlastní komfort. Nemusíte se tak obávat jakéhokoli nepříjemného pocitu z nedostatku prostoru kolem vás.


Jak vám laserová operace očí zlepší život


Výhody laserové operace očí jsou pro každého jiné. Může to spočívat v možnosti sportovat bez brýlí nebo kontaktních čoček nebo nemusíte tápat ve tmě po brýle, abyste šli na toaletu či kontrolovali děti uprostřed noci. Nemusíte si vyměňovat brýle mezi aktivitami – pohybem venku nebo uvnitř či od čtení ke sledování televize. Ať jsou vaše důvody jakékoli, chceme vám tak, abyste nepřišli o důležité momenty v životě.
 

Medicínsky recenzent

Redakce
Líbil se Vám článek ?Zdílet članek na Facebook
 
 

Aké máte ťažkosti?

10 důvodů proč si vybrat právě nás

1. Nejkomplexnější oční klinika na Slovensku
2. Operace šedého zákalu
3. Profesorský tým složený z německých a slovenská lékařů
4. Přesná diagnostika
5. Nejnovější operační technologie
6. Záruka kvality ověřena zkušenostmi
7. Ambulantní péče
8. Bez čekacích lhůt
9. Privátní letecká doprava
10. Oční ambulance

 

Partneři